Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Account Name
fil: Pangalan ng akawnt

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Reply
fil: Tugon
