Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Other
jv: Liyané

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Reply
jv: Balesan

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: Manage display
jv: Nata tampilan
