Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Other
ug: باشقا

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Reply
ug: جاۋاب

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
