Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Other
af: Ander

en: Reply
af: Beantwoord
