Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Reply
bs: Odgovori
