Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Account Name
fi: Tilin nimi

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Other
fi: Muu

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Reply
fi: Vastaa

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: Banner Image
fi: Bannerikuva

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.

en: Textfield size: @size
fi: Tekstikentän koko: @size
