Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Account Name
gl: Nome da Conta

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Other
gl: Outro

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Reply
gl: Responder

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
