Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Account Name
ru: Имя учётной записи

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Other
ru: Другое

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Feed Name
ru: Название ленты

en: Size of textfield
ru: Размер текстового поля

en: Changed
ru: Изменение

en: User Id
ru: ID Пользователя

en: Reply
ru: Ответить

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.

en: Hash
ru: Хэш

en: Tweets
ru: Твиты

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ru: Текст, который будет показан в поле до начала ввода значения. Обычно это подсказка с примером значения или короткое описание ожидаемого формата.

en: Placeholder: @placeholder
ru: Заполнитель: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: Textfield size: @size
ru: Размер текстового поля: @size
