Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
