Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Account Name
sv: Namn på konto

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Other
sv: Övriga

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Changed
sv: Ändrad

en: List name
sv: Listrubrik

en: Reply
sv: Besvara

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: Textfield size: @size
sv: Storlek på textfält: @size
