Twenty CRM integration (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Contact
ar: تواصل

en: Company
ar: شركة

en: Base URL
ar: عنوان URL الأساسي

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
