Twenty CRM integration (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Contact
cs: Kontakt

en: Company
cs: Společnost

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder
