Twenty CRM integration (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Contact
da: Kontakt

en: API Key
da: API-nøgle

en: Company
da: Virksomhed

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Display format
da: Visningsformat
