Twenty CRM integration (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Company
hu: Cég

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder
