Twenty CRM integration (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Contact
ja: コンタクト

en: Company
ja: 会社

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Placeholder: @placeholder
ja: プレースホルダー: @placeholder
