Twenty CRM integration (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Contact
lt: Kontaktai

en: API Key
lt: API raktas

en: Company
lt: Įmonė

en: Base URL
lt: Bazinis URL

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
