Twenty CRM integration (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Contact
pl: Kontakt

en: API Key
pl: Klucz API

en: Company
pl: Firma

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder
