Twenty CRM integration (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Contact
pt: Contato

en: API Key
pt: Chave de API

en: Company
pt: Empresa

en: Base URL
pt: URL base

en: Display format
pt: Formato de exibição

en: Contact Name
pt: Nome do contato

en: Placeholder
pt: Espaço reservado
