Twenty CRM integration (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: API Key
ro: Cheie API

en: Company
ro: Companie

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder
