Twenty CRM integration (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Contact
sk: Kontakt

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
