Twenty CRM integration (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Contact
sv: Kontakt

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Company
sv: Företag

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Contact Name
sv: Kontakt namn

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder
