Twenty CRM integration (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Company
th: บริษัท

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Contact Name
th: ชื่อผู้ติดต่อ
