Twenty CRM integration (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Contact
tr: İletişim

en: Company
tr: Şirket

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder
