Twenty CRM integration (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Contact
uk: Контакт

en: API Key
uk: Ключ API

en: Company
uk: Компанія

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Contact Name
uk: Контактна особа

en: Please enter a valid URL.
uk: Укажіть коректну адресу (URL)

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Placeholder: @placeholder
uk: Заповнювач: @placeholder
