Twenty CRM integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Contact
ca: Contacte

en: Company
ca: Empresa

en: Base URL
ca: URL base

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder
