Twenty CRM integration (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Company
el: Εταιρία

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder
