Twenty CRM integration (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Contact
es: Contacto

en: API Key
es: Clave API

en: Company
es: Empresa

en: Base URL
es: URL Base

en: Display format
es: Formato de presentación

en: Contact Name
es: Nombre del Contacto

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Placeholder: @placeholder
es: Comodín: @placeholder
