Twenty CRM integration (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Company
fi: Yritys

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder
