Twenty CRM integration (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Company
fr: Société

en: Base URL
fr: URL de base

en: Display format
fr: Format d'affichage

en: Contact Name
fr: Nom du contact

en: Placeholder: @placeholder
fr: Placeholder : @placeholder
