Twenty CRM integration (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Company
he: חברה

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Placeholder
he: שומר מקום
