Twenty CRM integration (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Contact
it: Contatto

en: Company
it: Azienda

en: Base URL
it: URL base

en: Display format
it: Formato di visualizzazione

en: Placeholder
it: Segnalibro

en: Placeholder: @placeholder
it: Segnaposto: @placeholder
