Twenty CRM integration (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Company
nl: Bedrijf

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Please enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: Tags are limited to:
nl: Tags zijn beperkt tot:

en: No matching suggestions found for:
nl: Geen suggesties gevonden voor:
