Twenty CRM integration (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Contact
ru: Контакт

en: API Key
ru: Ключ API

en: Company
ru: Компания

en: Company Name
ru: Название компании

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Display format
ru: Формат отображения

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Placeholder: @placeholder
ru: Заполнитель: @placeholder
