Twenty Seventeen (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: medium
de: mittel

en: small
de: klein

en: large
de: groß

en: Back to site
de: Zurück zur Website

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Twenty Seventeen
de: Zwanzig siebzehn
