Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Tabs
da: Faner

en: medium
da: mellem

en: small
da: lille

en: large
da: stor

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Back to site
da: Tilbage til site

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
