Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: small
fa: کوچک

en: large
fa: بزرگ

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Back to site
fa: بازگشت به سایت
