Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: medium
fi: keskikokoinen

en: small
fi: pieni

en: large
fi: suuri

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Back to site
fi: Palaa sivustolle

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
