Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
