Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
