Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
