Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: medium
nl: gemiddeld

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Back to site
nl: Terug naar de website

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
