Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Tabs
ru: Вкладки

en: medium
ru: средний

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Back to site
ru: Вернуться на сайт

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
