Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Tabs
sk: Záložky

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Back to site
sk: Späť na stránku

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
