Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Tabs
sv: Flikar

en: medium
sv: mellan

en: small
sv: liten

en: large
sv: stor

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Back to site
sv: Tillbaka till webbplats

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
