Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
