Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
