Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Back to site
he: חזרה לאתר

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
