Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Tabs
hu: Fülek

en: medium
hu: közepes

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Back to site
hu: Vissza a webhelyre

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
