Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Tabs
id: Tab

en: medium
id: sedang

en: small
id: kecil

en: large
id: besar

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Back to site
id: Kembali ke situs

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
