Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Tabs
ja: タブ

en: medium
ja: 普通

en: small
ja: 小

en: large
ja: 大

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Back to site
ja: サイトへ戻る

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
